Polska, 10 złotych, 1939

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:34:20
336893
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 293

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  490 zł
4)  450 zł
5)  410 zł
6)  350 zł
7)  320 zł
8)  260 zł
9)  250 zł
10)  240 zł
11)  195 zł
12)  185 zł
13)  180 zł