Polska, 10 złotych, 1933

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:32:00
336880
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, lekko przetarte, moneta z dużym blaskiem menniczym
Literatura: Parchimowicz 120c

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 154

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł