Polska, 10 złotych, 1932

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1932

Polska, 10 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:31:20
337717
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1932, Anglia, głowa kobiety w czepcu, bez znaku mennicy pod szponem Orła
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 120b

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 110

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  75 zł
4)  50 zł