Polska, lot 2 x szeląg, 1796 E, 1797 E

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:29:20
337968
Opis: Polska - Zabór pruski - Prusy Południowe - Fryderyk Wilhelm II (1786–1797), lot 2 x szeląg, 1796 E, 1797 E, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki, patyna
Literatura: Plage 15, 18

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 167

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  105 zł
4)  55 zł
5)  50 zł
6)  48 zł