Polska, szeląg, 1624

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, szeląg, 1624

Polska, szeląg, 1624

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:26:40
337966
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, szeląg, 1624, Wilno, pełna data w otoku na rewersie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niecentryczny rewers, patyna, charakterystyczne, dla monet bitych z walca, wygięcie
Literatura: Kop. 3465, Ivanauskas 2SV110-54, Kopicki (ZIIIW) 1171, Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 184

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  55 zł