Polska, półgrosz litewski, 1560

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:24:40
337963
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1560, Wilno, końcówki legend L / LITV
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA371-24

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 240

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  165 zł
4)  160 zł
5)  160 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  100 zł
9)  95 zł
10)  85 zł
11)  80 zł
12)  75 zł