Polska, półgrosz litewski, 1560

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:24:20
337962
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1560, Wilno, mała data, końcówka napisów L / LITV
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA437-24

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 239

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  170 zł
4)  150 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł
8)  115 zł
9)  100 zł
10)  90 zł
11)  80 zł