Cesarstwo Rzymskie, follis, 324–325

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:21:20
337801
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Helena (żona Konstancjusza Chlorusa i matka Konstantyna Wielkiego) (306–328/9) - święta Helena, follis, 324–325, Trewir, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, FL HELENA AVGVSTA, Rw: Securitas, trzymająca gałązkę oliwną, stojąca w lewo, SECVRITAS REIPVBLICE, w odcinku PTR
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.02 g, zielona patyna
Literatura: RIC VII 458

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 266

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  90 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  42 zł
8)  40 zł
9)  38 zł
10)  36 zł