Cesarstwo Rzymskie, follis, 321–324

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:20:40
337954
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki (307–337), follis, 321–324, Siscia, Aw: Głowa cesarza w wieńcu w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw:W wieńcu laurowym VOT XX, w otoku D N CONSTANTINI MAX AVG, u dołu ASIS
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.50 g, czarna patyna
Literatura: RIC 148

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  42 zł
6)  36 zł