Cesarstwo Rzymskie, follis, 308–310

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:20:00
337797
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksencjusz (306–312), follis, 308–310, Rzym, Aw: Głowa władcy w prawo, IMP C MAXENTIVS P F AVG, Rw: Roma siedząca w lewo, w sześciokolumnowej świątyni, z głową w lewo, trzymająca glob i berło. z prawej strony tarcza, CONSERV VRB SVAE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 5.01 g, patyna, krążek wycięty nierówno
Literatura: RIC VI 208

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 179

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł