Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, 270–275

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:18:40
337802
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Aurelian (270–275), antoninian bilonowy, 270–275, Cyzicus, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP AVRELIANVS AVG, Rw: Kobieta stojąca w prawo, pokazująca wieniec imperatorowi, stojącemu w lewo, trzymającemu berło, pomiędzy nimi A, RESTITVTOR ORBIS, w odcinku XXI
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 4.76 g, bardzo ładnie zachowany, niemal pełne srebrzenie, patyna
Literatura: RIC 368

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 26
Ilość odsłon: 410

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  250 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  195 zł
7)  180 zł
8)  110 zł
9)  85 zł
10)  75 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł