Persja (Iran), 1 pahlevi, AH 1306 (1927)

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:08:40
337775
Opis: Persja (Iran) - Reza Khan Pahlawi (1925–1941), 1 pahlevi, AH 1306 (1927)
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: złoto 1.88 g, miejscowa patyna, bardzo ładna moneta
Literatura: Fr. 94

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 335

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  520 zł
4)  490 zł
5)  460 zł
6)  440 zł
7)  430 zł
8)  420 zł
9)  400 zł
10)  390 zł
11)  380 zł
12)  370 zł
13)  360 zł