wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XI..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:02:20
336792
Opis: wydawnictwa polskie, Postuła Wojciech – Polska biżuteria patriotyczna i pamiątki historyczne XIX i XX wieku (na podstawie zbioru autora), Warszawa 2017, ISBN 9788365602350
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 251 stron formatu ok. A4, oprawa twarda ze złoceniami, katalog oparty wyłącznie na bogatym zbiorze autora, obejmującym pełen przekrój zabytków od robionych rzemieślniczo po produkowane fabrycznie w dużych ilościach, idealne opracowanie dla każdego zainteresowanego pamiątkami patriotycznymi z XIX i XX wieku, bezcenne przede wszystkim ze względu na wartość historyczną pokazanych eksponatów, bogato ilustrowane

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 60

1)  70 zł
2)  70 zł
3)  42 zł