wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech – Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekc..

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:02:00
92223
Opis: wydawnictwa polskie, Kobyliński Wojciech – Jan Paweł II na monetach i medalach świata. Z kolekcji Wojciecha Grabowskiego z Londynu, Warszawa 2006, ISBN 8392213815
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 347 stron formatu B5, oprawa miękka kartonowa, przekreślona okładka (ołówkiem), katalog wystawy na Zamku Królewskim, 1624 medale, każdy z fotografiami + 558 monet bez ilustracji

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 35

1)  18 zł