wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Sebastian Dadler, medalier gdański XVII wieku, Gdańsk 1962

Literatura, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 20-01-2022 20:01:40
337805
Opis: wydawnictwa polskie, Więcek Adam – Sebastian Dadler, medalier gdański XVII wieku, Gdańsk 1962
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 146 stron tekstu i 54 tablice z fotografiami, format A4, oprawa kartonowa z podklejoną obwolutą, bardzo ważne opracowanie medali czasów Wazów w Polsce autorstwa jednego z najznakomitszych medalierów na świecie

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 119

1)  390 zł
2)  380 zł