Polska, Odznaka instruktora Polskiego Związku Żeglarskiego

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:06:20
336734
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka instruktora Polskiego Związku Żeglarskiego, Warszawa, Tarcza, na której napis INSTRUKTOR, niżej logo PZŻ, na stronie odwrotnej nabite 424, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana A. PANASIUK / GRAWER - WARSZAWA / ul. ŚWIĘTOJAŃSKA 4/6
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: biały metal, 21.8 x 26.8 mm, 11.17 g

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 123

1)  70 zł
2)  65 zł