Rosja, 1 rubel, 1924 ПЛ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rosja, 1 rubel, 1924 ПЛ

Rosja, 1 rubel, 1924 ПЛ

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:52:00
337018
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), 1 rubel, 1924 ПЛ, Leningrad (Petersburg)
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna, pięknie zachowany
Literatura: Parchimowicz 58a, Fedorin 9

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 665

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  105 zł
10)  90 zł
11)  80 zł