Polska, Odznaka Wzorowego Łącznościowca wz. 1953, 1953–1958

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:06:00
337168
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Odznaka Wzorowego Łącznościowca wz. 1953, 1953–1958, Warszawa, Tarcza na której piorun, wyżej WZOROWY / ŁĄCZNO- / ŚCIOWIEC, na dole połowa koła zębatego, z którego wyrastają dwa kłosy zboża, na stronie odwrotnej nabita litera KW, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz srebrzony, emalia, 28.6 x 41.0 mm, 15.06 g (z nakrętką)
Literatura: Wełna Odznaki 200

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 195

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  170 zł
4)  120 zł
5)  50 zł
6)  50 zł
7)  46 zł
8)  30 zł