Polska, Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i miniatura Złotego Krzyża Zasługi, od 1944

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:05:40
337115
Opis: Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i miniatura Złotego Krzyża Zasługi, od 1944, Krzyż maltański, którego rogi ramion zakończone kulkami, w medalionie Orzeł, wokół którego POLONIA • RESTITVTA •, na stronie odwrotnej w medalionie 1944, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, odznaczenie w oryginalnym pudełku
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, emalia, 46.1 x 46.3 mm, 28.14 g (ze wstążką), 2.32 g (miniatura), razem 2 sztuki

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 463

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  40 zł
4)  24 zł
5)  22 zł