Polska, 85 lat Służby Hydrologicznej i Meteorologicznej w Polsce, 2004

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:03:40
337164
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, 85 lat Służby Hydrologicznej i Meteorologicznej w Polsce, 2004, Warszawa, Aw: Kontur Polski z zaznczonymi oddziałami IMGW, obok radar meteorologiczny i satelita meteorologiczny, w tle chmury z deszczem i burzą, na dole INSTYTUT / METEOROLOGII / I GOSPODARKI / WODNEJ, Rw: Liczba 85 na której 1919 / OSIEMDZIESIĄT • / PIĘĆ • LAT • SŁUŻBY • / • HYDROLOGICZN / NEJ • I • METEORO / LOGICZNEJ • W • / • POLSCE • / 2004
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 67.8 x 67.8 mm, 154.97 g, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 16 zł
Cena szacunkowa: 25 zł
Ilość odsłon: 143

1)  18 zł
2)  16 zł