Polska, Akademia Polskiego Sukcesu, 2001

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:03:00
337177
Opis: Polska - III RP po 1989 - Mennica Warszawska, Akademia Polskiego Sukcesu, 2001, Warszawa, Aw: Orzeł, LAUREAT - AKADEMIA POLSKIEGO SUKCESU, Rw: Liście laurowe
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, 70.0 mm, 151.30 g, nakład 50 sztuk
Literatura: Paszkowycz 81/01

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 105

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  26 zł