Polska, 100-lecie szkół Wojciecha Górskiego, 1977

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 03-01-2022 18:00
Zakończenie: 13-01-2022 22:01:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:01:20
337178
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 100-lecie szkół Wojciecha Górskiego, 1977, Warszawa, Aw: Popiersie na wprost, niżej Wojciech Górski, 100-LECIE SZKÓŁ WOJCIECHA GÓRSKIEGO - 1877-1977, Rw: Czapka Maciejówka, niżej W PRACY / WIEDZY / I MIŁOŚCI / BRATNIEJ / PRZYSZŁOŚĆ / NASZA, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: tombak, 59.8 mm, 92.92 g, patyna
Literatura: MMP 77/471, Paszkowycz 92/77

Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 76