Włochy, 500 lirów, 1965 R

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Włochy, 500 lirów, 1965 R

Włochy, 500 lirów, 1965 R

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 22:00:00
337023
Opis: Włochy - Republika od 1947, 500 lirów, 1965 R, Rzym, 700. rocznica urodzin Dantego Alighieri
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '835', bite stemplami zwykłymi, miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: KM 100

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  55 zł
2)  55 zł
3)  46 zł
4)  32 zł
5)  30 zł