Rosja, 15 kopiejek, 1862 СПБ MИ

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:46:40
337328
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), 15 kopiejek, 1862 СПБ MИ, Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: lekko przetarte, niewielkie uszkodzenie rantu
Literatura: Bitkin 187

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 76

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  55 zł
5)  46 zł
6)  42 zł