Panama, 20 balboa, 1977

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Panama, 20 balboa, 1977

Panama, 20 balboa, 1977

Cena wylicytowana: 440 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:45:00
337123
Opis: Panama - Republika od 1821, 20 balboa, 1977, Coatesville, Vasco Nuñez de Balboa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 131.27 g, stemple lustrzane, nakład 24.000 sztuk, delikatna patyna, pięknie zachowana moneta w oryginalnym pudełku z certyfikatem
Literatura: KM 44

Cena końcowa: 440 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 328

1)  440 zł
2)  430 zł
3)  410 zł
4)  400 zł
5)  390 zł
6)  390 zł
7)  370 zł
8)  280 zł
9)  260 zł