Niemcy, 2/3 talara, 1809 C

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 2/3 talara, 1809 C

Niemcy, 2/3 talara, 1809 C

Cena wylicytowana: 1 000 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:42:00
337050
Opis: Niemcy - Westfalia - Hieronim Napoleon (1807–1813), 2/3 talara, 1809 C, Clausthal
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 13.14 g, patyna
Literatura: AKS 11, Jaeger 16

Cena końcowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 136

1)  1 000 zł
2)  980 zł