Niemcy, 2 1/2 grosza, 1852 A

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Niemcy, 2 1/2 grosza, 1852 A

Niemcy, 2 1/2 grosza, 1852 A

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:39:40
337199
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Fryderyk Wilhelm IV (1840–1861), 2 1/2 grosza, 1852 A, Berlin
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 83

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 97

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  34 zł
4)  28 zł
5)  14 zł