Meksyk, 1 onza, 1979 Mo

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Meksyk, 1 onza, 1979 Mo

Meksyk, 1 onza, 1979 Mo

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:34:00
337001
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 1 onza, 1979 Mo, Meksyk, Srebrna moneta bulionowa „Waga”
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, = 1 uncja srebra, patyna
Literatura: KM M49b

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 283

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  150 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  105 zł