Meksyk, 10 peso, 1960 Mo

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Meksyk, 10 peso, 1960 Mo

Meksyk, 10 peso, 1960 Mo

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:33:20
337006
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 10 peso, 1960 Mo, Meksyk, 150. rocznica wojny o niepodległość
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna, piękne
Literatura: KM 476

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 103

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  85 zł
7)  65 zł