Meksyk, 5 peso, 1952 Mo

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Meksyk, 5 peso, 1952 Mo

Meksyk, 5 peso, 1952 Mo

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:33:00
337005
Opis: Meksyk - Republika od 1821, 5 peso, 1952 Mo, Meksyk
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 720, patyna
Literatura: KM 467

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 90

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  85 zł
4)  65 zł
5)  48 zł