Austria, talar medalowy, 1683

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, talar medalowy, 1683

Austria, talar medalowy, 1683

Cena wylicytowana: 3 500 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:08:40
337053
Opis: Austria - Leopold I (1657–1705), talar medalowy, 1683, moneta wybita z okazji Odsieczy Wiedeńskiej
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.86 g, patyna, rzadki
Literatura: Voglhuber 239, H-Cz. 2468, Slg. Montenuovo 919, Raczyński 228

Cena końcowa: 3 500 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 242

1)  3 500 zł
2)  3 400 zł
3)  2 600 zł
4)  2 400 zł