Austria, 3 krajcary, 1629

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Austria, 3 krajcary, 1629

Austria, 3 krajcary, 1629

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 21:07:40
337382
Opis: Austria - Ferdynand II (1619–1637), 3 krajcary, 1629, Graz, D•G•R• - •I•S•A w legendzie awersu
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Herinek 1086 var.

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł
4)  38 zł
5)  36 zł