Polska, 2 złote, 1932

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 2 złote, 1932

Polska, 2 złote, 1932

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:54:00
337296
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 2 złote, 1932, Warszawa, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Parchimowicz 110a

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 256

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  120 zł
6)  85 zł
7)  80 zł
8)  75 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł
12)  50 zł
13)  48 zł