Polska, 5 złotych, 1930

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 5 złotych, 1930

Polska, 5 złotych, 1930

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:52:20
337355
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 5 złotych, 1930, Warszawa, sztandar – 100-lecie Powstania Listopadowego, wybite stemplem płytkim
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: kolorowa patyna
Literatura: Parchimowicz 115a

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 511

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  2 000 zł
4)  860 zł
5)  820 zł
6)  780 zł
7)  740 zł
8)  700 zł
9)  680 zł
10)  660 zł
11)  640 zł
12)  620 zł
13)  600 zł