Polska, 10 złotych, 1934

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1934

Polska, 10 złotych, 1934

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:52:00
337354
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939) - monety obiegowe, 10 złotych, 1934, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, patyna
Literatura: Parchimowicz 124a

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 190

1)  360 zł
2)  360 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  280 zł
8)  240 zł
9)  150 zł