Polska, grosz, 1755

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1755

Polska, grosz, 1755

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:49:40
337396
Opis: Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, grosz, 1755, Gubin, litera H pod tarczą herbową
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kahnt 699, Kop. 2086

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 210

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  38 zł
4)  32 zł
5)  28 zł
6)  26 zł