Polska, grosz, 1626

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1626

Polska, grosz, 1626

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:49:20
337394
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety litewskie, grosz, 1626, Wilno, Pogoń bez tarczy
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, moneta wytrawiona
Literatura: Kopicki (ZIIIW) 1218 (R2), Ivanauskas 3SV149-42

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 157

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  42 zł
7)  38 zł
8)  34 zł
9)  30 zł