Polska, trojak, 1624

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1624

Polska, trojak, 1624

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:48:40
337393
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1624, Kraków, POLONI na rewersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Iger K.24.1.b

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 238

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  90 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  70 zł
8)  70 zł
9)  60 zł
10)  46 zł
11)  40 zł
12)  36 zł
13)  34 zł
14)  32 zł