Polska, półgrosz koronny, bez daty

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:45:20
337385
Opis: Polska - Jan I Olbracht (1492–1501), półgrosz koronny, bez daty, Kraków, Aw: Orzeł, + MONETA I ALBERTI, Rw: Korona, pod nią rozeta, + REGIS + POLONIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.4 mm, 0.87 g, patyna, połysk menniczy
Literatura: Frynas P.19.1, Gum.H. 467, Gum.P. 545, Kop. 387

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 320

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  70 zł
6)  60 zł
7)  55 zł
8)  50 zł
9)  48 zł
10)  26 zł