Polska, denar, 1138-1146

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:44:40
337367
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec (1138–1146), denar, 1138-1146, Aw: Półpostać rycerza na wprost z mieczem w prawej i tarczą w lewej ręce, Rw: Półpostać biskupa na wprost, w prawej ręce pastorał, w lewej księga
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 13.0 mm, 0.36 g, ukruszony fragment z zachowaniem głównych wyobrażeń monety
Literatura: Str. 42, Such. XI/XII w. typ XVII/1

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 537

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  185 zł
6)  175 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł