Śląsk, kwartnik anonimowy, 1. ćwierć XIV w.

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:43:20
337035
Opis: Śląsk, kwartnik anonimowy, 1. ćwierć XIV w., Namysłów?, Aw: Sześciopromienna gwiazda z wgłębnym środkiem, w jednym kącie kulka, w otoku sześciopromienne gwiazdy, Rw: Półksiężyc z rogami zakończonymi krzyżami, skierowanymi ku górze, na nim głowa orła w lewo
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 1.72 g, bardzo rzadki
Literatura: Fbg 1117, FbgCDS 476

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 363

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  800 zł
5)  700 zł
6)  540 zł
7)  520 zł