Niemcy, grosz miśnieński, 1464–1465

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:43:00
337180
Opis: Niemcy - Miśnia, Marchia - Fryderyk II Łagodny i Wilhelm III Turyndzki (1445–1464), grosz miśnieński, 1464–1465, Freiberg, Aw: Krzyż liliowaty w czwórłuku, w zewnętrznych kątach C - R - V, (tarcza ze słupami) (lilia) F (pierścień) D (pierścień) GRACIA (pierścień) TVRINGE (pierścień) LAN, Rw: Lew w lewo z tarczą ze słupami, GROSSVS (pierscień) MARCH (pierścień) MISNENSISM
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 2.03 g, ciemna patyna
Literatura: Krug 1340

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 305

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  80 zł
8)  70 zł
9)  65 zł