Chiny, 1 dolar, 1931

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.
Chiny, 1 dolar, 1931

Chiny, 1 dolar, 1931

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:28:20
209180
Opis: Chiny - The Kwangtung Provincial Bank, 1 dolar, 1931, numeracja 969457
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: papier nieświeży i przebarwiony, dwa naddarcia, minimalne ubytki papieru, ugięte rogi
Literatura: Pick S2425b

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 82

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  18 zł
4)  12 zł
5)  10 zł
6)  6 zł