Polska, bon na 50 dolarów, 1.10.1969

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:25:00
209162
Opis: Polska - Bony towarowe - Bank Polska Kasa Opieki S.A., bon na 50 dolarów, 1.10.1969, seria GI, numeracja 0040044
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: złamania w pionie, naderwania, ubytki papieru lewego marginesu
Literatura: Miłczak B22b

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 89

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  20 zł