Polska, Zaświadczenie o zatrudnieniu

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:18:00
337161
Opis: Polska - Getto Łódzkie (1940–1944), Zaświadczenie o zatrudnieniu, niewypełniona karta uprawniająca do poruszania się po łódzkim getcie także w czasie godziny policyjnej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ok. 17.5 x 12.5 cm, uszkodzenia narożników

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 152

1)  80 zł
2)  80 zł
3)  20 zł
4)  16 zł
5)  12 zł