wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, IS..

Banknoty, monety złote, antyczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 13-01-2022 20:00:20
92191
Opis: wydawnictwa polskie, Miłczak Czesław – Catalogue of Polish banknotes 1916–1994, Warsaw 2000, ISBN 8391336190
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 320 stron formatu B5, oprawa twarda, bogato ilustrowany katalog poslkich banknotów, wydany w języku angielskim, dodatkowo w suplemencie znajdują się banknoty "Ober-Ostu" oraz Getta w Łodzi

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 157

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  36 zł
6)  32 zł
7)  28 zł