Polska, 300. rocznica odsieczy Wiedeńskiej, 1983

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:18:20
336831
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), 300. rocznica odsieczy Wiedeńskiej, 1983, Częstochowa, Aw: Jan III Sobieski szarżujący na koniu, VENI VIDI - DEVS - VINCIT, w odcinku 1683, Rw: Matka Boska Częstochowska, 1983, na obrzeżu nabita punca srebra i punca wykonawcy, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 45.8 mm, 45.15 g, medal w oryginalnym pudełku

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 234

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  145 zł
6)  120 zł
7)  100 zł
8)  90 zł