Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 20:30:40
336983
Opis: Getto Łódź (1941–1943), 5 marek, 1943, Łódź
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 0.98 g, patyna
Literatura: Jaeger L.3b, Parchimowicz 14.a, Sarosiek 1/1

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 554

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  270 zł
4)  260 zł
5)  250 zł
6)  200 zł
7)  145 zł
8)  120 zł
9)  95 zł
10)  90 zł