Polska, Urbi et Orbi, 1979

Polska, Urbi et Orbi, 1979

Polska, Urbi et Orbi, 1979

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:18:00
336825
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Urbi et Orbi, 1979, Częstochowa, Aw: Postać papieża lekko w lewo, z umiesionymi rękami, JAN / PAWEŁ / II, Rw: Krzyż na którym okrąg, URBI - ET / ORBI, na obrzeżu punca srebra i punca producenta, medal projektu Ewy Olszewskiej-Borys, wybity w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych Sp. z o. o. w Częstochowie
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 45.2 mm, 45.83 g
Literatura: Grabowski 26, Nestorowicz 142

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 159

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  95 zł