Polska, Gaude Mater Polonia, 1979

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 06-01-2022 21:17:40
336828
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Gaude Mater Polonia, 1979, Częstochowa, Aw: Półpostać błogosławiącego Papieża w lewo, trzymającego krzyż, JAN PAWEŁ II 16.X.1978, Rw: Herb papieski, wokoło GAUDE MATER POLONIA, na obrzeżu nabita punca srebra i VC, medal projektu Stanisławy Wątróbskiej, wykonany w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych VERITAS Częstochowa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 35.7 mm, 29.59 g
Literatura: Grabowski 0019, Nestorowicz 21

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 197

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  50 zł
4)  48 zł